Menu

Komik Günaydın Mesajları

Sabah kalktığında güzel ve keyifli bir şekilde uyanmayı kim istemez ki? Bir çoğumuz sabah uyanmakta zorlanıyoruz. Seneler geçse bile sabahın erken saatlerinde uyanıp işe gitmek, okula gitmek çoğu zaman zor gelebiliyor. Çünkü uykuyu çok seviyoruz. Güne güzel başlamamızı sağlamak için bazı kriterler olmalıdır. Bunlardan bir tanesi sabahın erken saatlerinde telefonumuza baktığımızda bizi karşılayan komik ve eğlenceli bir günaydın mesajı olabilir. Ama mesaj güzel olmalıdır. Hafif esprili, tebessüm ettiren ve yüz güldüren bir günaydın mesajına kimse hayır diyemez diye düşünüyorum. Elbette kahkaha attıran mesajlarda gönderebilir yalnız soğuk espri olayına hakim olmalıyız. Sabah sabah soğuk espri pek hoş olmayabilir.:) Bu kadar muhabbet yeter diyerek neşeli ve gülümseten komik günaydın mesajlarını sizlerle paylaşmaya başlıyoruz. İsterseniz sevgiliye, isterseniz arkadaşa gönderebilirsiniz.

Kime Günaydın Mesajı Göndermek İstersiniz?❤️ Sevgilime günaydın mesajı göndermek istiyorum ✏️

Sevgilinize aşk dolu günaydın mesajları göndermek isterseniz sevgiliye günaydın mesajları kategorimize girebilirsiniz.

🤩 Komik günaydın mesajı göndermek istiyorum 🤣

En neşeli ve eğlenceli mesajlar için komik günaydın mesajları kategorimize girebilirsiniz.

🦋 Resimli günaydın mesajı göndermek istiyorum 🖐️

WhatsApp, Facebook gibi sosyal ağlardan gönderebileceğiniz fotoğraflı mesajlar ise resimli günaydın mesajları kategorimize girebilirsiniz.

🤗 Anneme günaydın mesajı göndermek istiyorum 🧡

En vazgeçilmezimiz annelerimize özel mesajlar için ise anneye günaydın mesajları kategorimize girebilirsiniz.
Günaydın MesajlarıGünaydın MesajıGünaydınSevgiliye Günaydın MesajıGünaydın Mesajı SevgiliyeSevgiliye Günaydın MesajlarıSevgiliye GünaydınGunaydin MesajlariEn Güzel Günaydın MesajlarıSabah MesajlarıGüzel Günaydın MesajıGünaydın Aşk MesajlarıGünaydin Mesajlari